^Back To Top
 • 1 Medyczna Szkoła Policealna
  Technik usług kosmetycznych, technik sterylizacji medycznej, technik masażysta i opiekun medyczny to kierunki, na które obecnie trwa nabór. Umożliwiamy zdobycie dyplomu bez ograniczeń wieku, konieczności posiadania matury, przerywania zatrudnienia czy studiów. Zostań słuchaczem najlepszej Medycznej Szkoły Policealnej w Zielonej Górze. Zatrudniamy najlepszą wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną z uprawnieniami egzaminatorów. Mamy najwyższą zdawalność Egzaminu Zawodowego. Zapewniamy najlepsze warunki nauki.
 • 2 technik usług kosmetycznych
  Nauka trwa 2 lata (4 semestry) w systemie zaocznym (co dwa tygodnie w soboty i niedziele). Zajęcia praktyczne odbywają się w doskonale wyposażonych pracowniach, praktyki zawodowe w najlepszych salonach kosmetycznych, a zajęcia teoretyczne są realizowane w formie elearningowej. Umożliwiamy zdobycie dyplomu bez ograniczeń wieku, konieczności posiadania matury, przerywania zatrudnienia czy studiów. Nauka kończy się Egzaminem Zawodowym.
 • 3 technik masażysta
  Nauka trwa 2 lata (4 semestry) w systemie stacjonarnym. Zajęcia praktyczne są realizowane w szkolnych pracowniach, praktyki zawodowe odbywają się w szpitalach, oddziałach rehabilitacyjnych, zakładach opiekuńczo-wychowawczych i przychodniach na terenie Zielonej Góry, a zajęcia teoretyczne są realizowane w formie elearningowej. Umożliwiamy zdobycie dyplomu bez ograniczeń wieku, konieczności posiadania matury, przerywania zatrudnienia czy studiów. Nauka kończy się Egzaminem Zawodowym.
 • 4 technik sterylizacji medycznej
  Nauka trwa 1 rok (2 semestry) w systemie zaocznym (co dwa tygodnie w soboty i niedziele). Zajęcia praktyczne odbywają się w doskonale wyposażonych pracowniach, praktyki zawodowe w Centralnej Sterylizatorni, a zajęcia teoretyczne są realizowane w formie elearningowej. Umożliwiamy zdobycie dyplomu bez ograniczeń wieku, konieczności posiadania matury, przerywania zatrudnienia czy studiów. Nauka kończy się Egzaminem Zawodowym.
 • 5 opiekun medyczny
  Nauka trwa 1,5 roku (3 semestry) w formie stacjonarnej ( w soboty i niedziele). Zajęcia praktyczne odbywają się w doskonale wyposażonych pracowniach, praktyki zawodowe w szpitalach, placówkach pomocy społecznej i zakładach opiekuńczo-leczniczych, a zajęcia teoretyczne są realizowane w formie elearningowej. Umożliwiamy zdobycie dyplomu bez ograniczeń wieku, konieczności posiadania matury, przerywania zatrudnienia czy studiów. Nauka kończy się Egzaminem Zawodowym.
baner

Medyczna Szkoła Policealna w Zielonej Górze, sekretariat, ul. Ułańska 2 (III piętro), 65-033 Zielona Góra zapisy do szkoły: tel. 504 243 416, zapisy online Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technik masażysta (325402)

Technik masażysta to zawód, który wciąż jest bardzo poszukiwany na rynku pracy, ponieważ zapotrzebowanie na zabiegi medyczne ciągle rośnie, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Szkoły Medyczne fachowo przygotowują do tego zawodu, zaś gabinety rehabilitacji czekają na nowych pracowników.

Technik masażysta - Policealne Studium - Zielona Góra

Medyczna Szkoła Policealna w Zielonej Górze organizuje kształcenie, w ramach którego można zdobyć kwalifikacje technika masażysty. Nauka odbywa się stacjonarnie w weekendy i obejmuje wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Plan nauczania w zakresie wiedzy teoretycznej zakłada min. anatomię z fizjologią, teoretyczne podstawy masażu, pierwszą pomoc w zagrożeniu zdrowia i życia, bezpieczeństwo i higienę pracy, propedeutykę zdrowia, zarys fizjoterapii, zaś zajęcia z zakresu kształcenia praktycznego odbywają się w Pracowni Masażu, Oddziałach Szpitalnych i Zakładach Usprawniania Leczniczego. W ramach kształcenia zawodowego, praktycznego wiedza obejmuje min. diagnostykę i systematykę ćwiczeń w masażu medycznym, metodykę masażu sportowego, kosmetycznego i profilaktycznego, organizację i stosowanie masażu leczniczego.

Naukę w naszej szkole można podjąć bez względu na wiek, bez konieczności przerywania zatrudnienia lub studiów, nie wymagamy również posiadania matury. Po okresie 2-letniej nauki, która obejmuje 4 semestry, absolwenci stają się posiadaczami świadectwa, potwierdzającego ukończenie szkoły policealnej. Zdanie egzaminu państwowego zapewnia otrzymanie tytułu technika masażysty. Egzamin ten odbywa się pod koniec drugiego roku nauki.

technik masażysta zielona góra

Kwalifikacje technika masażysty

Ukończenie naszej szkoły zapewnia uzyskanie nowych umiejętności w zakresie świadczenia usług profesjonalnego masażu. Absolwenci zostają bardzo dobrze przygotowani do pracy i różnych zadań zawodowych, takich jak masaż medyczny, sportowy, metodą Shantala, masaż kosmetyczny i profilaktyczny, drenaż limfatyczny i obsługa sprzętu i aparatury medycznej oraz propagowanie zachowań prozdrowotnych.

Kwalifikacje technika masażysty będą bardzo mile widziane w klinikach, szpitalach i przychodniach, gabinetach masażu i odnowy biologicznej, ośrodkach pomocy społecznej, zakładach opiekuńczo - leczniczych, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, a także wszystkich innych placówkach opiekuńczo - medycznych, które świadczą usługi zdrowotne. Zdobyte wykształcenie pozwala także na otwarcie własnego gabinetu masażu.

szkoła technik masażysta

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook